Державна реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи.

Назва послуги: Державна реєстрації змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи.

Адміністративний збір: За державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу (крім благодійної організації), що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою, справляється адміністративний збір у розмірі 0,3 прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 680 грн. За державну реєстрацію змін до відомостей про благодійну організацію, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, справляється адміністративний збір у розмірі 0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб – 230 грн. Реквізити для справляння адміністративного збору: ГУК у Зак. обл/Ужгородська тг/22010300 код отримувача (ЄДРПОУ): 37975895, рахунок отримувача (IBAN) UA128999980314010501000007493, банк отримувача: Казначейство України (ел.адм.подат), код класифікації доходів бюджету 22010300 Державна реєстрація змін до відомостей у скорочені строки проводиться виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати: у подвійному розмірі адміністративного збору – за проведення державної реєстрації змін до відомостей протягом шести годин після надходження документів – 1360 грн.; у п’ятикратному розмірі адміністративного збору – за проведення державної реєстрації змін до відомостей протягом двох годин після надходження документів – 3410 грн. Реквізити для справляння адміністративного збору: Населений пункт: м. Ужгород ГУК у Зак. обл/Ужгородська тг/22012900 Код отримувача 37975895 Банк отримувача: Казначейство України ЕАП Номер рахунку UA208999980314000540000007493

Строк надання послуги: Державна реєстрація проводиться за відсутності підстав для зупинення розгляду документів та відмови у державній реєстрації протягом 24 годин після надходження документів, крім вихідних та святкових днів. Задля уникнення відмов у державній реєстрації, рекомендуємо засновникам (учасникам) юридичних осіб, які мають намір відчужити частку або зменшити частку у статутному (складеному) капіталі (пайовому фонді) юридичної особи, насамперед перевірити відомості про боржника за прізвищем, ім'ям, по батькові та реєстраційним номером облікової картки платника податків на сайті Міністерства юстиції України за посиланням https://erb.minjust.gov.ua/#/search-debtors- Єдиний реєстр боржників.

Результат надання: Внесення відповідного запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

Способи отримання результату: Результати надання адміністративної послуги у сфері державної реєстрації в електронній формі оприлюднюються на порталі електронних сервісів та доступні для їх пошуку за кодом доступу.

Нормативно-правові акти з питань надання адміністративної послуги: